Товари не додано

«Пузя» - це найбільша у вінницькому регіоні мережа магазинів дитячих товарів. З 43 магазинів 16 розташовано у Вінниці, 27 - в районних центрах області.

У мережі «Пузя» батьки можуть купити все необхідне для малюків в одному магазині: дитяче харчування, аксесуари, підгузники і косметику, одяг, візочки, ліжечка, манежі, дитячий транспорт. 

Наша головна ціль у підборі асортименту - це безпека продукції для дитини та баланс ціни і якості.

Всі товари знаходяться в середньому ціновому сегменті. У нашому асортиментіі немає дуже дешевої продукції - покупка таких товарів може бути небезпечною і через кілька днів ви, швидше за все, будете змушені купувати новий, якісніший продукт. Купівля дуже дорогого одягу та іграшок, як показує досвід, теж не виправдана - дитина швидко виростає, а постійна цікавість до пізнання нового призводить до того, що малюку швидко набридає одна і та сама іграшка.

Ми працюємо безпосередньо з потачальниками та виробниками, є офіційними представниками підприємств в регіоні. Завдяки цьому, у нас доступні ціни. Також,батьки можуть заощаджувати 5% за допомогою дисконтної програми. Знижка надається на всі товари, в тому числі і на дитяче харчування та підгузники.

Регулярно проводяться акції, розпродажі, пропонуються вигідні цінові пропозиції.

У нас є все для гармонійного росту та розвитку Вашого малюка! А ціни Вас приємно здивують!

Також у нас діє оплата катрою "Пакунок малюка"

 

У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією, ціни на сайті можуть відрізнятись від цін в магазинах.

Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння.

 

Договір публічної оферти

Умови повернення товару
Мережа дитячих магазинів - "ПУЗЯ"!

Ти щаслива, бо ти - МАМА!

Розробка та супровід сайту "Webhit"